W 30 dni schudniesz 15 kg – to wynik udokumentowany autorskimi badaniami laboratoryjnymi

Zamów teraz
doctor

Witaj,

Nazywam się prof. Grzegorz Kochanowski. Jestem naukowcem specjalizującym się w biologii molekularnej. Na stronie, którą właśnie czytasz zaprezentuję Ci moje największe naukowe osiągnięcie w życiu. Wielokrotnie zostałem już za nie nagrodzony. Stworzyłem całkowicie naturalną i bezpieczną kurację, która pomoże schudnąć każdemu 15kg w 30 dni – bez szkodliwych dla organizmu diet i katorżniczych ćwiczeń.

Tak więc, jeśli chcesz nie zmieniając swoich codziennych przyzwyczajeń:

 • schudnąć 15 kg w 30 dni – bez względu na wcześniejsze efekty Twoich głodówek i ćwiczeń na siłowni
 • zminimalizować możliwość wystąpienia zawału, wylewu czy udaru
 • zredukować poziom złego cholesterolu w pierwszych dniach stosowania preparatu zmniejszając ryzyko miażdżycy o 86%
 • wyglądać szczupło i atrakcyjnie
 • zmniejszyć poziom cukru we krwi zapobiegając cukrzycy
 • zyskać dodatkową energię
 • bezpowrotnie pozbyć się efektu jo-jo

Wszystko to możesz osiągnąć nie chodząc po dietetykach, siłowniach i nie katując się niesmacznymi dietami i męczącymi ćwiczeniami. A przy okazji zaoszczędzić tysiące złotych.

Nie ma żadnego znaczenia w jakim jesteś wieku, jak długo jesteś otyły i na jakie inne schorzenia musisz przyjmować leki. Bez różnicy czy Twoja nadwaga jest dziedziczna, czy wynika z przyjmowania leków albo ciąży. Nieważne czy chciałbyś zrzucić 5-10 kg czy 40, 50, a może 80. Nawet, jeśli latami próbowałeś zrzucić zbędne kilogramy i nic z tego nie wynikało. Z tym już koniec. Moja metoda pomoże Ci zrzucić 15kg w 30 dni. W końcu będziesz cieszył się atrakcyjną, szczupłą sylwetkę. Bez najmniejszego wysiłku i żadnych wyrzeczeń z Twojej strony.

Właśnie dlatego moja formuła to doskonałe rozwiązanie na szybkie, zdrowe i bezpieczne odchudzanie:

 • Zapewnia błyskawiczny spektakularny efekt. Z naukowego punktu widzenia nie ma najmniejszego sensu miesiącami się głodzić, odmawiać sobie ulubionych słodyczy, alkoholu czy fast foodów. Zamiast wyliczać każdy gram jedzenia i mieć wyrzuty sumienia po zjedzeniu czegoś odrobinę bardziej kalorycznego wystarczy po prostu przeregulować organizm na inny poziom spalania tłuszczu. Bez ciężkich, męczących, bezsensownych ćwiczeń. Trzeba po prostu odpowiednio przestroić mechanizmy metaboliczne naszego organizmu.
 • Jest naturalna i nie zaburza rytmu działania Twojego organizmu: Nie możesz po prostu z dnia na dzień przestać jeść. To niezdrowe i nienaturalne. Każdy organizm zaprogramowany jest tak, aby każdego dnia dostarczać mu odpowiednich składników i mikroelementów odżywczych. Jeżeli po prostu przestaniesz jeść zaburzysz swój naturalny metabolizm i tylko rozregulujesz organizm. Głodując się nigdy nie osiągniesz trwałego efektu odchudzającego, zapamiętaj to!
 • Spala tłuszcz całą dobę bez względu na to, co właśnie robisz. Nawet siedząc przed komputerem, albo leżąc przed telewizorem z paczką chipsów w ręce możesz skutecznie schudnąć. Dzieje się tak dlatego, że moja metoda redukuje łaknienie i podkręca procesy metaboliczne aż o 400%.
 • Nie musisz ciągle się głodzić. Tak, jak wspominałem, jedz co chcesz, jak chcesz i ile chcesz. To nie sposób odżywiania powoduje Twoje problemy z wagą, ale sposób w jaki organizm zamienia pożywienie w energię.
 • Dzięki niej zaoszczędzić ogromne sumy. Zamiast bezsensownie wyrzucać w błoto horrendalne pieniądze na dietetyków, trenerów personalnych czy nieskuteczne diety możesz po prostu skorzystać z mojej metody. Płacisz raz i żegnasz się z nadwagą raz na zawsze.
 • Dba o Twoje zdrowie. Opracowana przeze mnie metoda oczyszcza organizm ze szkodliwych złogów i toksyn, a także znacząco redukuje poziom złego cholesterolu i cukru we krwi. Ryzyko wystąpienia zawału, udaru czy miażdżycy jest radyklanie zmniejszone.
 • Odchudza bez efektu jo-jo. . Moja metoda opiera się na naturalnym trybie funkcjonowania organizmu. Dlatego też w przeciwieństwie do sztucznych, niezdrowych diet albo głodówek, w jej przypadku efekt jo-jo nie może wystąpić.

To moja autorska naturalna metoda, która eliminuje przyczyny otyłości i błyskawicznie spala tłuszcz

Pozwoli Ci ona wygrać z nadwagą na stałe i bez efektu jo-jo. W końcu będziesz mógł pochwalić się idealną sylwetką i zadbasz o swoje zdrowie… W końcu przestaniesz mieć problem z zawiązaniem buta czy ze znalezieniem ubrań o niewyobrażalnie dużych rozmiarach. W końcu nie będziesz miała ciągłej zadyszki przy prostych czynnościach jak sprzątanie, wchodzenie po schodach czy spacer z rodziną.

Moja metoda sprawi, że już za 30 dni będziesz ważyć ok. 15 kg mniej. Będziesz mogła założyć każde wymarzone ubranie. Wreszcie bez wstydu rozbierzesz się na plaży, basenie czy w sypialni przed partnerem, a oglądający Cię ludzie nie będą mogli wyjść z podziwu. Wszystko to dzięki mojej 4-fazowej formule, która likwiduje przyczyny nadwagi i błyskawicznie spala tłuszcz 24/h. Jak doszło do tego, że wynalazłem tę formułę ?

Chciałem pomóc mojej ukochanej żonie

Najnowsze badania nie pozostawiają żadnych wątpliwości – już co trzecia osoba w Polsce ma problem z utrzymaniem prawidłowej wagi. To ogromny problem. Po pierwsze wyglądając nieatrakcyjnie czujemy się zakompleksieni, niepewni siebie, nieszczęśliwi… Jednak jeszcze ważniejsze jest nasze zdrowie. Otyłość prowadzi do poważnych chorób, a w niektórych przypadkach nawet śmierci. Nadwaga nawet 8-krotnie zwiększa ryzyko wystąpienia udaru, zawału czy wylewu. Przeszkadza też w codziennym życiu, powoduje wstyd, dyskomfort i brak pewności siebie. Niestety, w pewnym momencie problemy z nadwagą zaczęła mieć również moja żona Jadwiga.

W latach, gdy byliśmy młodym małżeństwem, Jadwiga była piękną, zgrabną kobietą. Często chodziliśmy na randki do restauracji, jadła co chciała. Nie raz pozwalaliśmy sobie na kaloryczne desery czy tłuste, niezdrowe potrawy. Jadwiga miała świetną przemianę materii, mimo, że w ogóle nie ćwiczyła wcale nie tyła. Jednak, gdy urodziła trójkę naszych dzieci, przybyło jej też trochę lat, zauważyłem, że dużo przytyła, miała widoczne boczki i wystający brzuch. Było to źródłem jej kompleksów i coraz częściej złego samopoczucia.

Jadzia nie potrafiła zaakceptować nowej siebie. Była złośliwa, rozdrażniona, ciągle obrażała się o byle głupotkę. Kiedyś, gdy nie mogła zapiąć się w sukience, która jeszcze parę miesięcy wcześniej była na nią dobra, cała czerwona ze złości wykrzyczała: „. Jestem paskudną, tłustą świnią!”. Trzasnęła drzwiami i wyszła z domu. Takie jej zachowania zaczęły być nie do wytrzymania.

To zagrażało jej życiu!

Jednak to nie jej humory były w tym wszystkim najgorsze. Coraz częściej łapała zadyszkę podczas zwykłego spaceru czy wchodzenia po schodach na 1 piętro. Skarżyła się na ból kolan i bioder. Pewnego dnia tak zakręciło jej się w głowie, że prawie zemdlała. Kazałem jej iść do lekarza, a ten okazał się bezwzględny. Powiedział, że jeżeli nie schudnie sama wpędzi się do grobu. Miała tak wysoki poziom złego cholesterolu, że zawał albo udar to tylko kwestia czasu. Jadzia całkowicie się załamała.

Jak stworzyłem „remedium na otyłość”?

Nie miałem wyjścia, musiałem pomóc żonie odzyskać szczupłą sylwetkę, a przede wszystkim uchronić ją przed poważnymi chorobami, a nawet śmiercią. Chciałem, żeby znowu była moją dawną uśmiechniętą i szczęśliwą Jadzią. Pomyślałem sobie, że ja jako naukowiec muszę opracować skuteczną i naturalną kurację odchudzającą. Postanowiłem rozpocząć badania...

Przez kilkanaście miesięcy przeprowadzałem intensywne prace. Testowałem na mojej żonie różne połączenia naturalnych substancji aktywnych. W końcu się udało- stworzyłem unikalną, 4-fazową formułę odchudzającą. Nazwałem ją Bio Active. Bezzwłocznie zgłosiłem ją do testów laboratoryjnych na szerszą skalę. Jej aż 98.7% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze na całym świecie. Podczas badań laboratoryjnych moja metoda całkowicie naturalnie i bezpiecznie pozwoliła testowanym osobom zrzucić ok. 15kg w zaledwie 30 dni. To rewelacyjny wynik 0.5 kg na dzień!

Jadzia właściwie od razu po rozpoczęciu kuracji moją 2-fazową metodą odchudzającą odczuła różnice w samopoczuciu. Nie miała już ciągłych napadów głodu, nie ciągnęło jej wcale do słodkich i tłustych potraw. Po pierwszych kilku dniach zrzuciła aż 6kg Była znacznie bardziej żwawa, energiczna i po prostu szczęśliwa! A już, gdy zmieściła się w sukienkę, którą miała od 10 lat rzuciła mi się na szyję z wdzięczności!

Schudła bez diety 24 kilogramów w 7 tygodni

Byliśmy zszokowani, gdy każdego dnia obserwowaliśmy, jak waga pokazuje coraz mniej kilogramów, a obwody w biodrach, talii czy udach Jadzi malały. Pozbyła się też cellulitu, który powodował u niej straszne kompleksy.

Gdy po 7 tygodniach postanowiła przymierzyć sukienkę, którą dostała ode mnie z okazji 1. rocznicy ślubu i okazało się, że jest na nią nawet trochę zbyt luźna wpadła w prawdziwą euforie: „Grzesiu, jesteś geniuszem stworzyłeś antidotum na nadwagę, to będzie hit, Twoja formuła pomoże milionom osób na całym świecie!”

Jadwiga, dzięki mojej 4-fazowej formule odchudzającej straciła 24 kg w 7 tygodni. Chudła błyskawicznie bez diet i katorżniczych ćwiczeń. W końcu oczyściła też organizm ze zbędnych złogów tłuszczu i szkodliwych toksyn! Ponadto, gdy poszła na kontrolną wizytę do lekarza okazało się, że jej wyniki są rewelacyjne. Takich nie miała nawet, gdy była nastolatką. O zawale serca czy udarze mózgu nie było już mowy!

Tak ogromny spadek wagi całkowicie zdrowo i bezpiecznie był do tej pory niemożliwy do uzyskania. Teraz dzięki mojej 4-fazowej formule odchudzającej nie tylko schudniesz błyskawicznie i naturalnie, ale także unikniesz efektu jo-jo.

Mother and son

Moja żona odzyskała figurę sprzed ślubu, a wraz z nią energię i radość życia.


Wytłumaczę Ci, dlaczego moja metoda odchudzająca jest aż tak skuteczna. Przede wszystkim jej działanie jest 4-fazowe:

Faza I
Oczyszczanie organizmu

Nie ma takiej możliwości abyś schudła choć 100 gramów, jeśli wcześniej nie odtrujesz swojego organizmu. Możesz się głodzić, zamęczać na siłowni – nie zmieni to dosłownie nic! Wynika to z faktu, że w Twoich jelitach zalega nawet 18 kg gnijących złogów, a we krwi znajdują się trujące toksyny. To z ich winy metabolizm jest blokowany, a spalanie tłuszczu niemożliwe. Niestety nie da się przed nimi uchronić. Są wszędzie! W powietrzu, jedzeniu, a nawet w czystej wodzie!

Faza II
Zmiana trybu pracy organizmu

Metoda, którą opracowałem błyskawicznie oczyszcza organizm ze wszelkich gnijących złogów i trujących toksyn. Przeprogramowuje organizm w całkowicie inny tryb – likwidowania toksyn, ale też natychmiastowego spalania tkanki tłuszczowej, a także pobierania 15-krotnie większej ilości energii z żywności. Dzięki temu można aż 5-krotnie zmniejszyć apetytu, a także pozbyć się efektu jo-jo. Przy stosowaniu mojej nowej formuły możesz wejść w fazę automatycznego spalania tłuszczu.

Faza III
Błyskawiczne spalanie tłuszczu

W mojej autorskiej formule zawarłem naturalne składniki, które dosłownie rozwalają komórki tłuszczowe. Bez żmudnych ćwiczeń i katorżniczych diet pseudo-odchudzających. Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu z ud, brzucha, czy pośladków po prostu stosuj moją 4- fazową formułę odchudzającą.

Faza IV
Stabilizacja efektów

Po paru dniach Twój organizm rozpocznie automatycznie i całkowicie dla Ciebie nieodczuwalne spalanie tłuszczu 24/h. Na stałe pozbędziesz się efektu jo-jo. Odkładanie tkanki tłuszczowej zostanie zablokowane na poziomie komórkowym, a metabolizm 8-krotnie podkręcony.

Dlaczego moja 4-fazowa formuła odchudzająca jest nazywana „fantastycznym remedium na otyłość”?

MA PRAWIE 98% SKUTECZNOŚCI

Odchudzanie przed

PRZED

Metabolizm zablokowany przez szkodliwe toksyny i gnijące złogi

Odchudzanie po

PO

Organizm oczyszczony – metabolizm działa na najwyższych możliwych obrotach

Do tej pory skuteczne i błyskawiczne odchudzanie wydawało się kompletnie niemożliwe. Dziś, z pomocą mojej 4-fazowej formuły odchudzającej można całkowicie odwrócić proces przybierania na wadze. Potwierdza to zarówno przypadek mojej żony Jadzi oraz 16 tys. osób na całym świecie. Co więcej, amerykański ośrodek badawczy w Nowym Jorku potwierdził skuteczność działania mojej 4-fazowej formuły. To prawdziwa rewolucja w świecie dietetyki, prawdziwy przełom na skalę światową. Wybitni specjaliści ds. prawidłowego odżywiania nie potrafili ukryć swojego zachwytu moją autorską metodą.

JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNA I NIEZWYKLE PROSTA W STOSOWANIU

Naturalne substancje to jest to – po prostu nauka musi opracować ich idealną formułę! Tą dewizą, kierowałem się w opracowywaniu mojej 4-fazowej formuły odchudzającej. Moja terapia opiera się na bezpiecznych, naturalnych, bezpiecznych i mega skuteczne substancje. Postanowiłem stworzyć je w formie tabletek, aby było to wygodne dla każdego.

Twoi znajomi i rodzina będą zdumieni, gdy zobaczą Twoją metamorfozę. Będą w szoku, że schudłaś tak szybko, bez żadnych wyrzeczeń

Moja terapia ma unikalną formułę tabletek, które działają na 3 płaszczyznach, gwarantując:

 • 1.Totalne bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia – w mojej 4-fazowej metodzie odchudzającej nie umieściłem żadnej chemii ani niebezpiecznych larw pasożytów, tak jak jest w większości innych kapsułek na odchudzanie. Jest naturalna i całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Właśnie dlatego działa na organizm i jego funkcjonowanie.
 • 2. Właściwe nawodnienie – Większość dostępnych na rynku metod odchudzania odwadnia organizm, przez co zaburza prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W taki sposób nigdy nie schudniesz. Już jedna tabletka mojego preparatu nawadnia organizm 5 razy lepiej, niż wypicie 1 litra wody.
 • 3. Błyskawiczne działanie – dzięki wysokiej wchłanialności moja terapia działa od razu po dostarczeniu jej do organizmu.

Spełnij marzenia o szczupłej figurze

Spektakularny sukces nowego preparatu to zasługa najwyżej stężonego ekstraktu z morwy białej, który w udoskonalonej formule jest w całości przyswajany przez ludzki organizm. Odpowiada on za przyspieszenie procesu termogenezy w organizmie, co przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej zgromadzonej m.in.: na brzuchu, udach czy pośladkach. Kuracja pomaga również zablokować namnażanie się komórek tłuszczowych, a do tego zmniejsza wchłanianie cukrów z pożywienia nawet o 92%.

Nie przegap niepowtarzalnej szansy na odzyskanie pewności siebie i mnóstwa energii! Nie bądź zaskoczony się, jeśli dzięki mojej bioaktywnej formule spalającej tłuszcz… znajomi przestaną Cię poznawać na ulicy!

A to dlatego, że błyskawicznie zyskasz szczupłą i zdrową sylwetkę!

Możesz dalej cierpieć przez kompleksy spowodowane nadwagą i narażać swoje zdrowie. Możesz także nadal katować się nieskutecznymi dietami odchudzającymi… Ale po co, skoro gwarantuję Ci szybki, prosty i bezpieczny sposób na chudnięcie nawet 24 kg w 30 dni i uzyskanie wymarzonej, szczupłej sylwetki? Wystarczy zaledwie 1 miesiąc kuracji, żebyś dołączył do 16 tys. zadowolonych użytkowników Bio Active, którzy już schudli, a teraz cieszą się atrakcyjną sylwetką i dobrym zdrowiem.

Nie ponosisz żadnego ryzyka!

Dzięki Bio Active masz szansę zrzucić aż 15 kg w 30 dni. Nie ryzykujesz zupełnie nic! Moja 4-fazowa formuła odchudzająca jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie odchudzania. Dodatkowo otrzymała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: jakości, oryginalności oraz zadowolenia.

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja jakości – proces wytwarzania kuracji spełnia najwyższe możliwe normy jakości. Bio Active to kompozycja najlepszych dostępnych na rynku substancji odchudzających dobranych tak, aby były bezpieczne dla organizmu. Wszystko po to, aby spełnić wszystkie oczekiwania każdego klienta.

 2. Gwarancja zadowolenia – Większość dostępnych na rynku metod odchudzania odwadnia organizm, przez co zaburza prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W taki sposób nigdy nie schudniesz. Już jedna tabletka mojego preparatu nawadnia organizm 5 razy lepiej, niż wypicie 1 litra wody.

 3. Gwarancja oryginalności - w Bio Active dopiero pierwszy raz wykorzystano tak niebywale skuteczne substancje odchudzające. To nowatorskie połączenie, które zwalcza przyczyny otyłości, a także rozpoczyna proces przyspieszania metabolizmu. Masz 100% gwarancję, że trafi do Ciebie oryginalna kuracja, którą możesz zamówić jedynie za pośrednictwem tej strony.

Schudnij 15 kg w 30 dni z Bio Active błyskawicznie, prosto i oszczędnie

Ogromne koncerny farmaceutyczne z całego świata dosłownie zabijają się o patent na moją 4-fazową formułę odchudzającą. Gdy w końcu zdecyduje się go sprzedać, moja terapia będzie dostępna w każdym zakątku ziemi, ale z pewnością będzie kosztowała bardzo dużo.

Jednak zanim to zrobię, podjąłem decyzję, że udostępnię ją z dofinansowaniem 59% taniej. To wszystko dlatego, aby jak największa ilość osób w moim ojczystym kraju mogła skutecznie schudnąć.

Skorzystaj z tej szansy już dziś! Zamówienie jest banalnie proste. Nie płacić przez Internet, aby otrzymać Bio Active. Po prostu wypełnij formularz, a już po kilku dniach otrzymasz przesyłkę, za którą zapłacisz wygodnie u kuriera.

Dziękuję za czas, który poświęciłeś na przeczytanie tego listu. Życzę Ci powodzenia w walce z nadwagą!
podpis profesora prof. Grzegorz Kochanowski

Odbierz Bio Active 180 zł taniej


product box
Liczba dostępnych sztuk z aktualnej partii:
1023

317 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 180 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji. Po wyczerpaniu limitu 200 zamówień promocja przepada.

Formularz zamówienia

TAK! Chcę otrzymać Bio Active 180zł taniej. Oznacza to, że mój wybór jest całkowicie bezpieczny, ponieważ preparat jest objęty Gwarancją Potrójnej Satysfakcji. Produkt zostanie mi dostarczony kurierem w ciągu najbliższych kilku dni.

Wprowadź poprawnie nr telefonu
Wypełnij poprawnie formularz!

WAŻNE! Nie płać dodatkowo za przesyłkę. Koszt dostarczenia paczki, w określonych rejonach w 100% refunduje producent. By sprawdzić czy Tobie również przysługuje pełne dofinansowanie, uzupełnij formularz o prawidłowe dane adresowe i naciśnij przycisk poniżej.

Wypełnij dalszą część formularza i otrzymaj darmową wysyłkę
WIĘCEJ OPINII